Biz kimiz ?

    2003 yılında faaliyetine başlayan YÖREM EKMEK Ltd. Şti. Kütahya - Tavşanlıdaki Ekmek Fabrikalarının işletmeciliğini başarıyla sürdürmektedir.

Kısa bir zamanda verdiği hizmet ve yenilikler ile tüketicilerin beğenisini ve takdirini alarak en seçkin ve beğenilen fırın olmayı başarmıştır.

    YÖREM EKMEK, sosyal sorumluluk bilinciyle, hızlı yaşamın zorunlu kıldığı hazır gıda tüketiminde önemli bir yere sahip olan ekmek çeşitlerinde de, ulaşabileceği her noktaya aynı hız ve kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

    Üretimlerini Ege Üniversitesi Gıda - Ekmekçilik Bölümü Mezunu Gıda Mühendisi Ahmet ÇAKIR önderliğinde bilimsel ve bilinçli bir şekilde yapmaktadır.

Vizyonumuz

    Unlu mamüller sektöründe Tavşanlı ve Kütahya da en bilinen, en kolay ulaşılabilen ve en kaliteli marka olmayı sağlamak, yeni ürün çeşitlerimiz ile sektörün en karlı ve lider kuruluşu olma yönünde, insan sağlığına önem veren, çevre bilincine sahip, yeni teknolojilere ve insana yatırım yapan, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen, organizeli ve planlı büyümeyi amaçlayan bir şirketiz.

Misyonumuz

    Hayatın her dönemindeki insanlara sağlık, pozitif enerji ve mutluluk katacak ürünler ve hizmetler sunmaktır.

    Yapacağımız her yenilikle sektörde çığır açmayı, sektöre değer katmayı, üretim standartlarını yükseltmeyi hedeflemekteyiz.